Hizmet Sözleşmesi

Anlaşmanın Tarafları

1) Sunucutr'dan hizmet alan ve sipariş veren tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
2) Sözleşmenin okunmayarak kabul edilmesi halinde tüm mesuliyet müşterimizindir.
3) Sunucutr yetkilileri bu sözleşmeyi istediği zaman güncelleme yetkisine sahiptir.
4) Tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi takip etmekle sorumludur ve en güncel hali geçerlidir.

Hizmet Sınırlamaları

1) Sunucutr, herhangi bir anda müşteri'ye sunduğu hizmetlerin bir kısmının kanuna aykırı amaçlar için kullanıldığı kanaatine varacak olursa verdiği hizmeti, müşteri'ye haber vermeksizin durdurabilir. Bununla beraber, Sunucutr sunduğu hizmet kullanılırken aşağıdaki sınırlamalara uyulmasını bekler. Müşteri'nin bu sınırlamalardan herhangi birine uymadığının belirlenmesi durumunda, Sunucutr hizmet vermeyi durdurabilir. Müşteri'nin bu anlaşma hükümlerine uymaması nedeniyle Sunucutr'in hizmeti durdurması halinde, müşteri'ye hiç bir geri ödeme yapılmaz.

Sınırlamalar

(a) Sunucutr 'un sunduğu hizmetleri kullanarak veya bu hizmetleri referans göstererek bir veya bir çok kişiye, bu kişilerin istekleri dışında elektronik mesaj gönderilmesi.(Spam)
(b) Sunucutr 'un sunduğu hizmetleri kullanarak veya bu hizmetleri referans göstererek yayınlanacak veya gönderilecek bilgilerde, illegal, yanlış, yanıltıcı, hileli bilgilerin bulunması veya var olmayan ürün ve hizmetlerin sunulması.
(c ) Sunucutr 'in sunduğu hizmetleri kullanarak veya bu hizmetleri referans göstererek gönderilecek elektronik postaların "gönderen" kısmında yanlış veya aldatıcı bilginin bulunması. Gönderilecek tüm elektronik postaların gönderen kısımlarında, bu hizmeti kullanmaya yetkili kılınmış kişinin ismi ile Sunucutr tarafından verilen hizmet kapsamında verilmiş veya bu kişinin kanuni olarak kullanma hakkına sahip olduğu bir başka elektronik posta adresi bulunmalıdır. "Gönderen" kısmında bulunacak elektronik posta adresi ulaşılabilir ve gerçek bir adres olmalıdır.
(d) Sunucutr 'in sağladığı hizmetler ile internet kullanıcılarına, pornografik materyaller; korsan yazılımlar, illegal materyaller (Adult, Warez, Hack,Toplist,mp3 ve buna benzer telif hakkı bulunmayan müzik ve görüntü eserleri, Dialer Programların) sunulması yasaktır.
Not: MÜŞTERİ yasal bir engel olmadığı sürece görüntü ve ses dosyalarını paketler sınırında ziyaretçilere sunabilir.
(e) Sunucutr 'in hosting ve reseller ürünlerinde belirtilen cpu, ram vb. gibi miktarların aşıldığı tespit edildiğinde hizmet haber vermeksizin durdurulur.
(f) Sunucutr'den alınan hosting ve reseller gibi hizmetlerde gelen saldırılarda haber verilmeden kapatma yetkisine sahiptir.
(g) Her tür lisansız kullanılan forum, portal, cms, toplist veya bunlara benzer siteler haber verilmeksizin suspend(Kapatılır) edilir.

Sorumluluklar

1) Kiralık sunucu ve Sanal sunucularda yedek işlemleri müşteriye aittir. Firmamız Kiralık sunucu ve Sanal sunucuların yedeklerini almamaktadır.Firmamız tarafından yedek alınmasını istiyorsanız harici backup hizmeti almanız gerekmektedir.Olabilecek teknik sorunlarda veri kaybı sorumluluğu müşteriye aittir.
2) Hosting ve Reseller sunucularında haftalık ve aylık yedekleme yapılır.Fakat, her müşteri kendi yedeğini almak zorundadır. Olası bir HDD sorununda Sunucutr sorumluluk kabul etmemektedir.

3)Banka hesaplarımız sitemizde yer almaktadır.Yanlışlıkla başka hesaplara para yatırmak tamamiyle müşterinin sorumlulugundadır ve Sunucutr Bundan sorumlu tutulamaz.

4)Kişiye özel şifre ve kullanıcı isimlerinin çalınması kullanılması tamamiyle müşterinin sorumlulugundadır.Burada Sunucutre Düşen ,bu durumu bildiren müşterilerimizin kullanıcı adı ve şifrelerini yenilemektir.

Geri Ödeme Koşulları

1) Hosting ve Reseller hizmetlerimizde 7 gün geri iade süresi bulunmaktadır. Geri iade süresinden sonra para talep edilirse bu işlem geri çevrilecektir.
2) Sunucu Barındırma, Kiralık sunucu ve Sanal sunucu hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir.Hiç bir koşulda Sunucu Barındırma, Oyun sunucusu Kiralık sunucu ve Sanal sunucu hizmeti alan müşterilerimize geri iade yapılmaz.

Ücret Ödeme

1) Tüm hizmetlerimizde son ödeme tarihinden sonra 3 gün daha esneklik tanınmaktadır. Bu 3 gün içinde ödeme yapılmadığı takdirde hesap silinir.
2) 3 Gün'den sonra silinen hesaplarda sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Yukarıdaki kurallara uyan müşterilerimize sorunsuz hizmet verilmektedir.Amacımız yasalar çerçevesinde en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Bu sözleşme siteye üye olan ve hizmet satın alanlar için geçerlidir.